вверхвниз

Листова каучукова ізоляція Armacell Oneflex AF FKY 13 мм самоклейна з алюмінієвим покриттям
671 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- В наявності
- Код: 111120251728
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armacell |
| Країна виробник | Туреччина |
| Щільність | 50 кг/м3 |
| Розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 14000 |
| Додаткові характеристики | З алюмінієвим покриттям |
| Макс. робоча температура | 120 c |
| Матеріал корпусу | Спінений каучук |
| Мінімальна температура для роботи | -40 °С |
| Призначення | Для теплоізоляції трубопроводів |
| Наявність клейової основи | Да |
| Покриття | Звичайне |
| Теплопровідність | 0.035 Вт/м*К |
| Тип | Рулон |
| Тип листової ізоляції | Звичайне |
| Товщина | 13 мкр |
| Колір | Чорний |
Листова каучукова ізоляція Armacell Oneflex AF FKY 13 мм самоклейна з алюмінієвим покриттям
Інформація для замовлення
- Ціна: 671 ₴




