вверхвниз

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Єгипет |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 457 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Обсяг | 50 |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Ступінь пиловологозахисту | 24 IP |
| Тип управління | Цифровий (Електронний) |
| Тип установки | Настінний |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Немає |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 171 ₴






