
Сталевий радіатор E.C.A. SMART SK22 300x1200 бічне під'єднання
6 174 ₴
- В наявності
- Код: 1126
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. C. A. |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип радіатора | 22 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1200 |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Міжосьова відстань | 250 мм |
| Обсяг | 3.12 |
| Опалювальна площа | 12 м2 |
| Спосіб підключення | Боковий |
| Теплова потужність (75/65°С - ΔT50), Вт | 1210 |
| Тип | Профільний |
| Товщина сталі | 1.15 мм |
Теплорадость - це перший інтернет-гіпермаркет опалювального і сантехнічного обладнання в Україні. Ми теплотехніки до мозку кісток, тому тут ви зможете вирішити всі питання, які пов'язані з внутрішніми інженерними системами вашого будинку. Компанія Теплорадість 8 років працює у сфері продажу інженерної сантехніки та опалювального обладнання. На нашому сайті представлено понад 20 тисяч товарів лише надійних та перевірених виробників.
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 174 ₴

