Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Запобіжний термостат/ Запобігання перегріву води/ Захист водонагрівача проти замерзання/ Функція захисту від легионелл/ Сервісний люк |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Обсяг | 125 |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Ступінь пиловологозахисту | 45 IP |
| Тип управління | Цифровий (Електронний) |
| Тип установки | Настінний |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Так |
| Форма | Прямокутна |
Теплорадость - це перший інтернет-гіпермаркет опалювального і сантехнічного обладнання в Україні. Ми теплотехніки до мозку кісток, тому тут ви зможете вирішити всі питання, які пов'язані з внутрішніми інженерними системами вашого будинку. Компанія Теплорадість 8 років працює у сфері продажу інженерної сантехніки та опалювального обладнання. На нашому сайті представлено понад 20 тисяч товарів лише надійних та перевірених виробників.
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 872 ₴



