вверхвниз
-10%34 дні
Сепаратор шламу Flamco Smart EcoPlus 1 (в ізоляції EPP)
6 975 ₴
6 277,50 ₴
- В наявності
- Код: 30013
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flamco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. робоча температура | 120 c |
| Максимальний тиск | 6 бар |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна температура для роботи | -10 °С |
| Призначення | Для систем опалення |
| Різьбове з'єднання | 1" |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Теплопровідність | 0.036 Вт/м*К |
| Тип | Сепаратор повітря |
| Товщина ізоляції | 20 мм |
Теплорадость - це перший інтернет-гіпермаркет опалювального і сантехнічного обладнання в Україні. Ми теплотехніки до мозку кісток, тому тут ви зможете вирішити всі питання, які пов'язані з внутрішніми інженерними системами вашого будинку. Компанія Теплорадість 8 років працює у сфері продажу інженерної сантехніки та опалювального обладнання. На нашому сайті представлено понад 20 тисяч товарів лише надійних та перевірених виробників.
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 277,50 ₴




