
Ізоляція листова каучукова Climaflex Insul Roll Hitemp 9 мм x1м2
400 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- В наявності
- Код: 4501009
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Італія |
| Розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. робоча температура | 105 c |
| Матеріал корпусу | Спінений каучук |
| Мінімальна температура для роботи | -200 °С |
| Наявність клейової основи | Немає |
| Покриття | Звичайне |
| Споживана потужність | 95 Вт |
| Серія | Insul Roll |
| Теплопровідність | 0.034 Вт/м*К |
| Тип | Рулон |
| Тип листової ізоляції | Звичайне |
| Товщина | 9 мкр |
| Колір | Чорний |
Теплорадость - це перший інтернет-гіпермаркет опалювального і сантехнічного обладнання в Україні. Ми теплотехніки до мозку кісток, тому тут ви зможете вирішити всі питання, які пов'язані з внутрішніми інженерними системами вашого будинку. Компанія Теплорадість 8 років працює у сфері продажу інженерної сантехніки та опалювального обладнання. На нашому сайті представлено понад 20 тисяч товарів лише надійних та перевірених виробників.
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴

