-15%43 дні
Бойлер непрямого нагрівання Reflex AF 300/2M_C з двома теплообмінниками
71 248 ₴
60 560,80 ₴
- В наявності
- Код: 7849000
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reflex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1834 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість змійовиків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість Тенів | Опція |
| Макс. робоча температура | 110 c |
| Максимальний тиск | 16 бар |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Потужність теплообмінника | 74 кВт |
| Призначення | Для котлів опалення |
| Обсяг | 300 |
| Площа змійовика | 2.35 м2 |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип установки | Підлоговий |
| Форма | Циліндрична |
Теплорадость - це перший інтернет-гіпермаркет опалювального і сантехнічного обладнання в Україні. Ми теплотехніки до мозку кісток, тому тут ви зможете вирішити всі питання, які пов'язані з внутрішніми інженерними системами вашого будинку. Компанія Теплорадість 8 років працює у сфері продажу інженерної сантехніки та опалювального обладнання. На нашому сайті представлено понад 20 тисяч товарів лише надійних та перевірених виробників.
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 560,80 ₴

