Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Теплотехніка |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний напір | 60 м |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Додаткові характеристики | Клас ізоляції F |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Макс. робоча температура | 60 c |
| Максимальна глибина всмоктування | 8 м |
| Максимальна продуктивність | 3 м3/годину |
| Максимальний тиск | 12 бар |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Призначення | Для колодязя |
| Гігантський гідроакумулятор | З гідроакумулятором |
| Об'єм гідроакумулятора | 24 л |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Споживаний струм | 4.5 А |
| Принцип дії | Самовсасовує |
| Робоча частота | 50 мГц |
| Різьбове з'єднання | 1" |
| Тип | Насосна станція |
| Тип насоса | Вихровий |
Теплорадость - це перший інтернет-гіпермаркет опалювального і сантехнічного обладнання в Україні. Ми теплотехніки до мозку кісток, тому тут ви зможете вирішити всі питання, які пов'язані з внутрішніми інженерними системами вашого будинку. Компанія Теплорадість 8 років працює у сфері продажу інженерної сантехніки та опалювального обладнання. На нашому сайті представлено понад 20 тисяч товарів лише надійних та перевірених виробників.
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 463 ₴


