вверхвниз
-20%43 дні
Бойлер непрямого нагрівання Reflex Storatherm Aqua AF 750/1-M _В/С з одним теплообмінником
170 922 ₴
136 737,60 ₴
- В наявності
- Код: 7848000
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reflex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2030 мм |
| Глибина | 950 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість Тенів | Опція |
| Макс. робоча температура | 110 c |
| Максимальний тиск | 16 бар |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Потужність теплообмінника | 99 кВт |
| Призначення | Для котлів опалення |
| Обсяг | 744 |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип установки | Підлоговий |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 737,60 ₴


