вверхвниз

Душовий гарнітур Grohe QuickFix Vitalio Comfort 110 (2600032001)
2 999 ₴
- В наявності
- Код: 26032001
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Довжина шланга | 1750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота штанги | 620 мм |
| Діаметр лійки | 250 мм |
| Діаметр ручного душу | 110 мм |
| Кількість режимів струменя ручного душу | 3 |
| Комплектація | Тримач душу/Шланг/Штанга/Ручний душ |
| Максимальна витрата води | 8.4 л/хв |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Серія | Vitalio Comfort |
| Спосіб підключення | Настінний |
| Тип | Душовий гарнітур |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴




