вверхвниз

Фільтр ультрафільтрації Raifil Novo 5 PU905W5-WF14-PR-EZ
5 445 ₴
- В наявності
- Код: PU905W5-WF14-PR-EZ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raifil |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ступенів очищення | 5 |
| Комплектація | Фільтр/Кран/Накопичувальний бак/Мембрана/Мінералізатор |
| Макс. робоча температура | 40 c |
| Максимальний тиск | 5 бар |
| Призначення | Для акваріума |
| Обсяг розширювального бака | 12 л |
| Обладнання та функції | Мембрана/Мінералізатор |
| Продуктивність | 190 л/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 445 ₴




