вверхвниз

Біметалевий радіатор Energo BIDEEP 500/96 10 секцій
382 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- В наявності
- Код: 654867896436
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енерго |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний тиск | 25 бар |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Монтаж | Горизонтальний |
| Опалювальна площа | 2 м2 |
| Спосіб підключення | Боковий |
| Теплова потужність (75/65°С - ΔT50), Вт | 172 |
| Тип | Секційний |
| Ширина секції | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382 ₴




