вверхвниз

Радіатор сталевий панельний Optimum 22 низ/праворуч 500х1600 (без термовкладки)
8 035 ₴
- В наявності
- Код: 140320241173
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optimum |
| Країна виробник | Україна |
| Тип радіатора | 22 |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1600 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Міжосьова відстань | 450 мм |
| Монтаж | Горизонтальний |
| Опалювальна площа | 25 м2 |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Спосіб підключення | Нижній |
| Теплова потужність (75/65°С - ΔT50), Вт | 3264 |
| Тип | Панельний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 035 ₴


