вверхвниз

Душова перегородка Radaway Modo New Black II Factory 120 чорний/прозорий
41 551 ₴
- В наявності
- Код: 389124-54-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Наявність піддона | Немає |
| Серія | Modo |
| Тип | Душова перегородка |
| Товщина скла | 8 мм |
Душова перегородка Radaway Modo New Black II Factory 120 чорний/прозорий
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 551 ₴




