Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип каналу | Круглий |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Частота обертання | 2300 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 326 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 300 |
| Клас захисту | IPX4 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. температура повітря, що переміщується | 60 °C |
| Максимальна витрата повітря | 2230 м3/год |
| Матеріал корпусу | Сталь із полімерним покриттям |
| Харчування | 230 в |
| Покриття | Глянсовий |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Споживаний струм | 0.66 А |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Осьовий вентилятор |
| Тип двигуна | AC |
| Тип конструкції | Осьовий |
| Тип підключення | Однофазне |
| Колір | Білий |
Осьовий вентилятор Вентс ОВП 2Е 300
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 290 ₴




