вверхвниз

Ультрафіолетова лампа комплект Raifil 6W BOX (0,1 м3/рік)
2 772 ₴
- В наявності
- Код: UV-0.5 GPM RAIFIL BOX
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raifil |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 260 |
| Додаткові характеристики | Ресурс лампи - 9000 годин |
| Максимальний тиск | 6 бар |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для системи зворотного осмосу |
| Пропускна здатність | 01 м3/годину |
| Різьбове з'єднання | 1/4" |
Ультрафіолетова лампа комплект Raifil 6W BOX (0,1 м3/рік)
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 772 ₴


