вверхвниз

Портативна сонячна панель Kraft TPB-SLP5F (43-00045)
970 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- В наявності
- Код: 43-00045
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 7.5 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 5 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 680 |
| Глибина | 5 |
| Додаткові характеристики | Розміри в розкладеному вигляді 1570х680х6 мм |
| ККД | 22 % |
| Комплектація | Сонячна панель/Інструкція |
| Макс. робоча температура | 85 c |
| Максимальний струм навантаження | 2.1 А |
| Матеріал корпусу | Нейлон |
| Призначення | Для ноутбука |
| Номінальна потужність, Вт | 7.5 |
| Харчування | 5 в |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Режим ДБЖ | Немає |
| Тип | Портативна сонячна панель |
| Тип АКБ | Гелевий (Gel) |
| Форма вихідної напруги | Правильна синусоїда |
| Колір | Чорний |
Портативна сонячна панель Kraft TPB-SLP5F (43-00045)
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴




