
Електронний регулятор Danfoss ECL Comfort 310 230 V (087H3040)
41 376 ₴
- В наявності
- Код: 087H3040
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Данія |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гістерезис | 1 °C |
| Глибина | 62 |
| Захист від замерзання | Немає |
| Зони контролю | Двозонний |
| Клас захисту | IP41 |
| Комплектація | Термоконтролер/Інструкція |
| Контроль стану роботи | Дисплей |
| Максимальний струм навантаження | 4 А |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Твердопалий кіт |
| Харчування | 230 в |
| Дистанційне керування | Да |
| Серія | Danfoss ECL Comfort |
| Спосіб підключення | Провідний |
| Ступінь пиловологозахисту | 41 IP |
| Тип | Термоконтролер |
| Тип управління | Цифровий (Електронний) |
| Тип установки | Настінний |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Немає |
| Цикл роботи | Тижневий |
Електронний регулятор Danfoss ECL Comfort 310 230 V (087H3040)
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 376 ₴

