
Насосна станція AquaticaLeo 0.9 кВт AJm90A3/UA 85 л/хв 24 л
10 355 ₴
- В наявності
- Код: 775386/24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний напір | 48 м |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 316 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Додаткові характеристики | Клас ізоляції F |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Макс. робоча температура | 40 c |
| Максимальна глибина всмоктування | 9 м |
| Максимальна продуктивність | 5 м3/годину |
| Максимальний тиск | 8 бар |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Призначення | Для колодязя |
| Об'єм гідроакумулятора | 24 л |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Споживаний струм | 7 А |
| Принцип дії | Самовсасовує |
| Робоча частота | 50 мГц |
| Різьбове з'єднання | 1" |
| Тип | Насосна станція |
| Тип насоса | Вихровий |
Насосна станція AquaticaLeo 0.9 кВт AJm90A3/UA 85 л/хв 24 л
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 355 ₴

