
Насосна станція AquaticaLeo AJm45A3/UA 0.45 кВт 45 л/хв 24 л
8 197 ₴
- В наявності
- Код: 775382/24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний напір | 40 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 308 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Додаткові характеристики | Клас ізоляції F |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Макс. робоча температура | 40 c |
| Максимальна глибина всмоктування | 9 м |
| Максимальна продуктивність | 2.7 м3/годину |
| Максимальний тиск | 8 бар |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Призначення | Для колодязя |
| Гігантський гідроакумулятор | З гідроакумулятором |
| Об'єм гідроакумулятора | 24 л |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Споживаний струм | 3.5 А |
| Принцип дії | Самовсасовує |
| Робоча частота | 50 мГц |
| Різьбове з'єднання | 1" |
| Тип | Насосна станція |
| Тип насоса | Вихровий |
Насосна станція AquaticaLeo AJm45A3/UA 0.45 кВт 45 л/хв 24 л
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 197 ₴

