-20%44 дні
Радіатор сталевий Kermi FKO 33 200x2300 бічне під'єднання (FK0330202301NXK)
23 128 ₴
18 502,40 ₴
- В наявності
- Код: FK0330202301NXK
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип радіатора | 33 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 2300 |
| Додаткові характеристики | Кріплення купуються окремо |
| Комплектація | Радіатор |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Міжосьова відстань | 150 мм |
| Монтаж | Горизонтальний |
| Обсяг | 8.98 |
| Опалювальна площа | 25 м2 |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Спосіб підключення | Боковий |
| Теплова потужність (75/65°С - ΔT50), Вт | 2479 |
| Тип | Панельний |
| Товщина сталі | 1.25 мм |
Радіатор сталевий Kermi FKO 33 200x2300 бічне під'єднання (FK0330202301NXK)
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 502,40 ₴

