вверхвниз

Бойлер комбинированный Drazice OKCE 125.1 NTR/HV/2.2kW
46 488 ₴
- В наявності
- Код: 1103707117
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 525 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр з’ єднання з теплообмінником | 1 Дюймів |
| Призначення | Для котлів опалення |
| Обсяг | 107 |
| Площа змійовика | 1.45 м2 |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Рециркуляція | Ні. |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип | Комбінований |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Підлоговий |
| Форма | Циліндрична |
Бойлер комбінований Drazice OKCE 125.1 NTR/HV/2.2kW
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 488 ₴




