вверхвниз
-38%45 днів
Радіатор сталевий Terra Teknik 22K 500x2000 бічне під'єднання
11 303 ₴
7 007,86 ₴
- В наявності
- Код: 6541583
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra teknik |
| Країна виробник | Україна |
| Тип радіатора | 22 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 2000 |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Міжосьова відстань | 450 мм |
| Монтаж | Горизонтальний |
| Опалювальна площа | 30 м2 |
| Споживана потужність | 3050 Вт |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Спосіб підключення | Боковий |
| Теплова потужність (75/65°С - ΔT50), Вт | 3050 |
| Тип | Панельний |
Радіатор сталевий Terra Teknik 22K 500x2000 бічне під'єднання
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 007,86 ₴






