-5%45 днів
Твердопаливний котел Heiztechnik DasPell NEXT 20
371 147 ₴
352 589,65 ₴
- В наявності
- Код: HDN020TW00L
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heiztechnik |
| Країна виробник | Польща |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 92 % |
| Максимальний тиск | 2 бар |
| Призначення | Длядачі |
| Об'єм топки | 240 л |
| Опалювальна площа | 200 м2 |
| Теплова потужність | 20 квт |
| Товщина стінки теплообмінника | 5 мм |
Твердопаливний котел Heiztechnik DasPell NEXT 20
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 589,65 ₴

