вверхвниз
-10%39 днів
Буферна ємність для теплового насоса Flamco PS-H+ 50 л (18258)
22 957 ₴
20 661,30 ₴
- В наявності
- Код: 18258
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flamco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 405 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. робоча температура | 95 c |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Обсяг | 50 |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Теплоізоляція | Да |
| Тип | Теплоакумулятор |
| Тип установки | Підлоговий |
| Товщина ізоляції | 100 мм |
| Форма | Циліндрична |
Буферна ємність для теплового насоса Flamco PS-H+ 50 л (18258)
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 661,30 ₴




