вверхвниз
-10%46 днів
Двоконтурний конденсаційний котел Riello RLT 25 KIS (20213292)
52 128 ₴
46 915,20 ₴
- В наявності
- Код: 20213292
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riello |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 308 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 95 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований бойлер ГВП | Немає |
| Діаметр димоходу | 60/100 |
| ККД | 104.5 % |
| Кількість контурів | Двуконтурний |
| Комплектація | Дисплей/Циркуляційний насос/Розширювальний бак/Трихідовий клапан ГВС/Інструкція з експлуатації |
| Матеріал основного теплообмінника | Неіржавка сталь |
| Призначення | Длядачі |
| Область застосування | Швидкий |
| Опалювальна площа | 250 м2 |
| Харчування | 230 в |
| Продуктивність | 14.3 л/хв |
| Витрата газу max | 2.64 м3/год |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Теплова потужність | 25 квт |
| Тип | Конденсаційний |
| Тип димоходу | Турбований (коаксіальний) |
| Тип камери згоряння | Закрита |
| Тип розпалювання | Електронний |
| Тип теплообмінника | Монотермічний |
| Тип тяги | Примусова |
| Тип управління | Сенсорний |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Немає |
Двоконтурний конденсаційний котел Riello RLT 25 KIS (20213292)
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 915,20 ₴




