Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1030 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Індикатор нагрівання/Регулювання температури нагрівання води |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Обсяг | 80 |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настінний |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Немає |
| Форма | Циліндрична |
Водонагрівач Midea D80-15F6(W) ECO
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 900 ₴









