вверхвниз

Бойлер комбінований Drazice OKCE 200 NTR/2.2 кВт (1107711201 фланець 150)
42 952 ₴
- В наявності
- Код: 1107711201
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 705 мм |
| Ширина | 705 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для котлів опалення |
| Обсяг | 200 |
| Площа змійовика | 1.08 м2 |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Рециркуляція | Да |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип | Комбінований |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Підлоговий |
| Форма | Циліндрична |
Бойлер комбінований Drazice OKCE 200 NTR/2.2 кВт (1107711201 фланець 150)
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 952 ₴




