вверхвниз

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний напір | 8 м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 274 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Клас ізоляції F/Обертний клапан/Датчик тиску/Блок керування/Преутворювач частоти |
| Захист від сухого ходу | Ні. |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Максимальна продуктивність | 7 м3/годину |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Призначення | Для колодязя |
| Область застосування | Швидкий |
| Харчування | 230 в |
| Споживаний струм | 10.5 А |
| Принцип дії | Самовсасовує |
| Різьбове з'єднання | 1" |
| Тип | Насосна станція |
| Тип насоса | Багатостуденчастий |
| Тип з'єднання | Нарізне |
Насосна станція Wilo Isar BOOST5-E-5 (4243584)
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 049 ₴





