вверхвниз

Бойлер електричний Drazice OKCE 1000 S/1MPa без ТЕНа
145 912 ₴
- В наявності
- Код: 105513033
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2050 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | ТЕН серії TPK |
| Кількість Тенів | Опція |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Обсяг | 1000 |
| Рециркуляція | Да |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Ступінь пиловологозахисту | 44 IP |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Підлоговий |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Немає |
| Форма | Циліндрична |
Бойлер електричний Drazice OKCE 1000 S/1MPa без ТЕНа
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 912 ₴


