Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 525 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для котлів опалення |
| Обсяг | 80 |
| Площа змійовика | 0.41 м2 |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Рециркуляція | Ні. |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип | Комбінований |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настінний |
| Форма | Циліндрична |
Бойлер комбінований Drazice OKC 80 (1101208101)
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 112 ₴


