вверхвниз

Бойлер електричний Drazice OKCE 125 з рециркуляцією
23 452 ₴
- В наявності
- Код: 1103108104
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 525 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Запобіжний термостат/Запобігання перегріву води/Захист водонагрівача проти замерзання/Функція захисту від легіонел/Сервісний люк |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Обсяг | 125 |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Рециркуляція | Да |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настінний |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Немає |
| Форма | Циліндрична |
Бойлер електричний Drazice OKCE 125 з рециркуляцією
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 452 ₴


