
Бойлер електричний Drazice TO 10.1 IN (182410802)
9 100 ₴
- В наявності
- Код: 182410802
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 265 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | 24 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Обсяг | 10 |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Над мийкою |
| Форма | Прямокутна |
Бойлер електричний Drazice TO 10.1 IN (182410802)
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 100 ₴

