вверхвниз

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1010 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. робоча температура | 75 c |
| Обсяг | 80 |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип управління | Цифровий (Електронний) |
| Тип установки | Настінний |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Так |
| Форма | Циліндрична |
Бойлер електричний Ariston Lydos Hybrid WI-FI 80
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 500 ₴




