
Бойлер непрямого нагрівання Drazice OKHE 125 NTR/DV (140370616)
31 512 ₴
- В наявності
- Код: 140370616
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Потужність теплообмінника | 32 кВт |
| Призначення | Для котлів опалення |
| Обсяг | 113 |
| Площа змійовика | 1.4 м2 |
| Рециркуляція | Да |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
Бойлер непрямого нагрівання Drazice OKHE 125 NTR/DV (140370616)
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 512 ₴

