вверхвниз

Душова система Grohe Eurocube прихованого монтажу з Tempesta 250 Cube (UA26417SC0L)
24 786 ₴
- В наявності
- Код: UA26417SC0L
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Таїланд |
| Колір | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів струму верхньої душі | 1 |
| Кількість режимів струменя ручного душу | 3 |
| Комплектація | Термостат/Верхній душ/Ручний душ/Шланг для душу |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Призначення | Для душа |
| Поверхня | Глянцева |
| Розмір ручного душу | 110 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Серія | EuroCube |
| Спосіб підключення | Зовнішній |
| Термостат | Без термостата |
| Тип | Душова система |
| Тип змішувача | Одноважільний |
| Форма | Квадратна |
Душова система Grohe Eurocube прихованого монтажу з Tempesta 250 Cube (UA26417SC0L)
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 786 ₴




