вверхвниз

Твердопаливний котел тривалого горіння Bizon 20U 20 кВт (до 240 м2)
60 700 ₴
- В наявності
- Код: 170920251358
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2050 мм |
| Глибина | 890 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматика та вентилятор | Немає |
| Вертикальний димохід | Опціонально |
| ККД | 85 % |
| Кількість контурів | Одноконтурний |
| Комплектація | Котел/Терморегулятор/Зольний ящик/Інструкція з експлуатації |
| Максимальний тиск | 2 бар |
| Матеріал основного теплообмінника | Сталь |
| Призначення | Длядачі |
| Область застосування | Швидкий |
| Обсяг | 45 |
| Об'єм топки | 258 л |
| Опалювальна площа | 240 м2 |
| Серія | U |
| Теплова потужність | 20 квт |
| Паливо | На вугіллі |
Твердопаливний котел тривалого горіння Bizon 20U 20 кВт (до 240 м2)
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 700 ₴




