вверхвниз

Твердопаливний котел тривалого горіння Bizon 30D 30 кВт (до 300 м2)
57 900 ₴
- В наявності
- Код: 170920251298
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 930 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматика та вентилятор | Немає |
| Вертикальний димохід | Опціонально |
| ККД | 85 % |
| Кількість контурів | Одноконтурний |
| Комплектація | Котел/Терморегулятор/Зольний ящик/Інструкція з експлуатації |
| Максимальний тиск | 2 бар |
| Матеріал основного теплообмінника | Сталь |
| Призначення | Длядачі |
| Область застосування | Швидкий |
| Обсяг | 65 |
| Об'єм топки | 360 л |
| Опалювальна площа | 300 м2 |
| Серія | D |
| Теплова потужність | 30 квт |
| Паливо | На вугіллі |
Твердопаливний котел тривалого горіння Bizon 30D 30 кВт (до 300 м2)
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 900 ₴




