Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1020 мм |
| Глибина | 990 мм |
| Діаметр димоходу | 159 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматика та вентилятор | Немає |
| Вертикальний димохід | Опціонально |
| ККД | 90 % |
| Кількість контурів | Одноконтурний |
| Комплектація | Котел/Терморегулятор/Зольний ящик/Інструкція з експлуатації |
| Максимальний тиск | 1.5 бар |
| Матеріал основного теплообмінника | Сталь |
| Призначення | Длядачі |
| Область застосування | Швидкий |
| Обсяг | 77 |
| Об'єм топки | 94 л |
| Опалювальна площа | 240 м2 |
| Серія | Econom |
| Теплова потужність | 24 квт |
| Товщина стінки теплообмінника | 5 мм |
| Паливо | На вугіллі |
Твердопаливний котел Bizon Економ 24 кВт
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 900 ₴





