вверхвниз

Твердопаливний котел тривалого горіння Bizon М-100П Термо 10 кВт із плитою + комплект автоматики
23 900 ₴
- В наявності
- Код: 170920251344
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 670 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматика та вентилятор | Да |
| Додаткові характеристики | З плитою |
| ККД | 82 % |
| Комплектація | Котел/Термометр/Зольний ящик/Комплект автоматики/Паспорт/Інструкція |
| Макс. робоча температура | 90 c |
| Максимальний тиск | 2 бар |
| Матеріал основного теплообмінника | Сталь |
| Призначення | Длядачі |
| Область застосування | Швидкий |
| Обсяг | 31 |
| Об'єм топки | 41 л |
| Опалювальна площа | 100 м2 |
| Розмір топки (ГШХВ) мм | 320x350x310 |
| Теплова потужність | 10 квт |
| Теплоізоляція | Да |
| Паливо | На вугіллі |
| Колір | Сіро-чорний |
Твердопаливний котел тривалого горіння Bizon М-100П Термо 10 кВт із плитою + комплект автоматики
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 900 ₴




