вверхвниз

Твердопаливний котел тривалого горіння Bizon М-120П 12 кВт із плитою
21 500 ₴
- В наявності
- Код: 170920251312
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 740 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматика та вентилятор | Немає |
| Додаткові характеристики | З плитою |
| ККД | 82 % |
| Комплектація | Котел/Термометр/Зольний ящик/Паспорт/Інструкція |
| Макс. робоча температура | 90 c |
| Максимальний тиск | 2 бар |
| Матеріал основного теплообмінника | Сталь |
| Призначення | Для будинку |
| Область застосування | Швидкий |
| Обсяг | 36 |
| Об'єм топки | 48 л |
| Опалювальна площа | 120 м2 |
| Розмір топки (ГШХВ) мм | 410x350x310 |
| Теплова потужність | 12 квт |
| Паливо | На вугіллі |
| Колір | Сіро-чорний |
Твердопаливний котел тривалого горіння Bizon М-120П 12 кВт із плитою
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 500 ₴




