вверхвниз

Котел шахтного типу Bizon F-40 Termo з фронтальним завантаженням
61 200 ₴
- В наявності
- Код: 170920251378
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1340 мм |
| Глибина | 1080 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматика та вентилятор | Немає |
| Вертикальний димохід | Опціонально |
| ККД | 90 % |
| Кількість контурів | Одноконтурний |
| Комплектація | Котел/Терморегулятор/Зольний ящик/Інструкція з експлуатації/Чугінні колосники |
| Максимальний тиск | 1.5 бар |
| Матеріал основного теплообмінника | Сталь |
| Призначення | Длядачі |
| Область застосування | Швидкий |
| Обсяг | 150 |
| Об'єм топки | 237 л |
| Опалювальна площа | 400 м2 |
| Серія | Termo |
| Теплова потужність | 40 квт |
| Товщина стінки теплообмінника | 6 мм |
| Паливо | На вугіллі |
Котел шахтного типу Bizon F-40 Termo з фронтальним завантаженням
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 200 ₴




