вверхвниз

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1080 мм |
| Глибина | 790 мм |
| Діаметр димоходу | 159 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматика та вентилятор | Немає |
| Глибина топки | 835 мм |
| Додаткові характеристики | Покращена конструкція допалювання газів |
| Кількість контурів | Одноконтурний |
| Комплектація | Котел/Термометр/Зольний ящик/Регулятор тяги/Паспорт/Інструкція |
| Макс. робоча температура | 90 c |
| Максимальний тиск | 2 бар |
| Матеріал основного теплообмінника | Сталь |
| Призначення | Длядачі |
| Область застосування | Швидкий |
| Обсяг | 60 |
| Об'єм топки | 80 л |
| Опалювальна площа | 100 м2 |
| Теплова потужність | 10 квт |
| Паливо | На вугіллі |
| Колір | Сіро-жовтогарячий |
Котел шахтного типу Bizon FS-10 Оптима Термо
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 500 ₴




