вверхвниз

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 830 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматика та вентилятор | Немає |
| Вертикальний димохід | Опціонально |
| ККД | 85 % |
| Кількість контурів | Одноконтурний |
| Комплектація | Котел/Терморегулятор/Зольний ящик/Інструкція з експлуатації/Водяні колосники (опція) |
| Максимальний тиск | 1.5 бар |
| Матеріал основного теплообмінника | Сталь |
| Призначення | Длядачі |
| Область застосування | Швидкий |
| Обсяг | 67 |
| Об'єм топки | 98 л |
| Опалювальна площа | 180 м2 |
| Серія | Eko Термо |
| Теплова потужність | 18 квт |
| Товщина стінки теплообмінника | 4 мм |
| Паливо | На вугіллі |
Котел шахтаного типу Bizon FS-18 Eko Термо
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 900 ₴




