вверхвниз

Котел шахтаного типу Bizon FS-20 Термо Оптима (170920251388)
47 100 ₴
- В наявності
- Код: 170920251388
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 830 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматика та вентилятор | Немає |
| Вертикальний димохід | Опціонально |
| ККД | 90 % |
| Кількість контурів | Одноконтурний |
| Комплектація | Котел/Терморегулятор/Зольний ящик/Інструкція з експлуатації/Чугінні колосники/Термометр |
| Максимальний тиск | 1.5 бар |
| Матеріал основного теплообмінника | Сталь |
| Призначення | Для будинку |
| Область застосування | Швидкий |
| Обсяг | 70 |
| Об'єм топки | 100 л |
| Опалювальна площа | 200 м2 |
| Серія | Термо Оптима |
| Теплова потужність | 20 квт |
| Товщина стінки теплообмінника | 6 мм |
| Паливо | На вугіллі |
Котел шахтаного типу Bizon FS-20 Термо Оптима
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 100 ₴




