вверхвниз

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Захист від надлишкового тиску |
| Кількість користувачів | 3 |
| Комплектація | Бойлер/Інструкція з експлуатації/Гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Обсяг | 80 |
| Харчування | 230 в |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настінний |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Немає |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
Бойлер електричний Electrolux EWH 80 DRYver
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴




