вверхвниз

Циркуляційний насос Aquatica 100 Вт 75 л/хв + гайки Ø1 1/4 (774134)
2 269 ₴
- В наявності
- Код: 774134
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний напір | 6 м |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 180 |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Максимальна продуктивність | 4.5 м3/годину |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Монтажна довжина | 180 мм |
| Призначення | Для систем опалення |
| Область застосування | Швидкий |
| Харчування | 230 в |
| Різьбове з'єднання | 2" |
| Ступінь пиловологозахисту | 44 IP |
| Тип з'єднання | Нарізне |
| Тип управління | Механічний |
Циркуляційний насос Aquatica 100 Вт 75 л/хв + гайки Ø1 1/4 (774134)
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 269 ₴


