Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 20 |
| Додаткові характеристики | USB/Poe |
| Комплектація | Маршрутизатор/Інструкція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для будинку |
| Загальна кількість портів | 3 |
| Підтримка FAST ETHERNET | Немає |
| Підтримка GIGABIT ETHERNET | Да |
| Порти DownLink | Немає |
| Порти UpLink | Немає |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Тип | Мережева карта |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип портів | Poe |
| Тип установки | Внутрішній |
| Колір | Червоний |
MikroTik RouterBOARD M33G мережева карта
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 223 ₴





