вверхвниз

Насосна станція Pedrollo FUTURE JETm 2CX HF 25Elbi
13 062 ₴
- В наявності
- Код: 191220251539
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальний напір | 47 м |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 389 |
| Захист від сухого ходу | Да |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Макс. робоча температура | 40 c |
| Максимальна глибина всмоктування | 9 м |
| Максимальна продуктивність | 7.2 м3/годину |
| Максимальний тиск | 6 бар |
| Матеріал робочого колеса | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для колодязя |
| Гігантський гідроакумулятор | З гідроакумулятором |
| Область застосування | Швидкий |
| Об'єм гідроакумулятора | 25 л |
| Харчування | 230 в |
| Споживаний струм | 5 А |
| Принцип дії | Самовсасовує |
| Продуктивність | 120 л/хв |
| Робоча частота | 50 мГц |
| Різьбове з'єднання | 1" |
| Тип | Насосна станція |
| Тип насоса | Центробіжність |
| Тип з'єднання | Нарізне |
| Частота обертання | 2900 об/хв |
Насосна станція Pedrollo FUTURE JETm 2CX HF 25Elbi
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 062 ₴




