вверхвниз

Двоконтурний конденсаційний котел Immergas Victrix Superior 35 (3.033010)
113 799 ₴
- В наявності
- Код: 3.033010
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Immergas |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 253 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 8.3 л |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 95 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований бойлер ГВП | Немає |
| Діаметр димоходу | 60/100 |
| ККД | 109.7 % |
| Кількість контурів | Двуконтурний |
| Комплектація | Дисплей/Циркуляційний насос/Розширювальний бак/Інструкція з експлуатації |
| Матеріал основного теплообмінника | Неіржавка сталь |
| Призначення | Длядачі |
| Область застосування | Швидкий |
| Опалювальна площа | 350 м2 |
| Харчування | 230 в |
| Продуктивність | 16.1 л/хв |
| Витрата газу max | 3.28 м3/год |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Теплова потужність | 35 квт |
| Тип | Конденсаційний |
| Тип димоходу | Турбований (коаксіальний) |
| Тип камери згоряння | Закрита |
| Тип розпалювання | Електронний |
| Тип теплообмінника | Монотермічний |
| Тип тяги | Примусова |
| Тип управління | Електронний |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Немає |
Двоконтурний конденсаційний котел Immergas Victrix Superior 35 (3.033010)
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 799 ₴




